Weekendowe grillowanie

Pogoda w ostatnich  dniach niezwykle sprzyjała m.in. uprawianiu szaleństwa grillowego. Grzechem byłoby nie wykorzystać tej cudownej aury, zwłaszcza, że doświadczałam jej na wsi w moim rodzinnym domu. W sobotę słońce grzało cudnie , dzieciaki rozebrane do rosołu polewały się wodą i co chwilę odwiedzały kociczkę  „Pusię”, która tydzień temu powiła śliczne białe kociątko. Panowie przygotowywali equipment grillowy i sączyli zimne piwko, a my niewiasty (mama, siostra i moja skromna osoba) czerpałyśmy nieukrywaną przyjemność wynikającą z faktu przebywania w swoim towarzystwie. Uwielbiam to. W międzyczasie powstało szereg frykasów do grillowania, takich jak:

Najbardziej zachwyciły mnie szaszłyki (tu) obowiązkowo w towarzystwie salsy i jogurtu,  a do nich glazurowana marchewka (tu), a także kaszanka (tu), więc z przyjemnością podzielę się z Tobą przepisami na nie. Miłego grillowania:)

AGN_macoszyn_focaccia088-Edit-EditkeftyAGN_macoszyn_focaccia107-EditAGN_macoszyn_focaccia092-EditBez nazwy-1AGN_macoszyn_focaccia120-Edit

, , ,

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.